KAMBA DEN - Být v souladu se sebou

Jaromír Basler

Jaromír Basler

psychoterapeut

KAMBA DEN - Být v souladu se sebou

(Znáte z KAMBA festivalu)

Na základě odpovědí z festivalového dotazníku jsme pro Vás připravili 3 různé celodenní workshopy. KAMBA DEN se soustředí hlouběji na vybraná témata, která přináší řečníci z Kamba festivalu. Vyberte si, který se Vám nejvíce líbí. Těšíme se na Vás. 

Celodenní workshop - Být v souladu se sebou
Bez hranic těžko budeme mít v něčem jasno... 

Když mluvíme o hranicích, nejprve si musíme ujasnit v jakém kontextu se na profesním poli pohybujeme: jestliže druhému pomáháme, jak je možné, že čas od času zažijeme "nevděk" a následně si řekneme "jo,jo každý dobrý skutek budiž po zásluze potrestán"? Opravdu jsme někomu pomohli a nebo jsme to byli my, kteří rozhodli, že ten druhý naši radu či pomoc potřebuje?

Rozlišení, kdy jde opravdu o Pomoc a kdy naopak o Kontrolu, bylo tématem festivalového workshopu "Kontext dělá mistra”. Profesní hranice bychom tentokrát rozšířili na hranice osobní a budeme zkoumat, kde se vlastně bere potřeba se vymezit, mít své vlastní hranice; proč jsme v situacích, ve kterých se cítíme zahnaní do kouta, většinou pasivní anebo (když už sebereme odvahu) naopak agresivní? Jaké máme další možnosti reakcí vůči manipulaci a jak ji vlastně rozpoznat a účinně s ní zacházet? Odpovědi na tyto otázky dostaneme v rámci celodenního workshopu.

TERMÍN: 28. 10. 2017
MÍSTO: Tábor - komorní prostor na Starém městě (přesnou adresu Vám zašleme 14 dní před začátkem workshopu)
ČAS: 10:00 - 17:00 (během polední přestávky si můžete odskočit na oběd) 
CENA: 800 Kč

Akce je akreditovaná pro lékařská i nelekářská povolání. (4 kredity)

VYPSANÉ TERMÍNY