KAMBA DEN - Já a konflikt

Yvona Kunová

Yvona Kunová

Psychoterapeutka

KAMBA DEN - Já a konflikt

(Znáte z KAMBA festivalu)

Na základě odpovědí z festivalového dotazníku jsme pro Vás připravili 3 různé celodenní workshopy. KAMBA DEN se soustředí hlouběji na vybraná témata, která přináší řečníci z Kamba festivalu. Vyberte si, který se Vám nejvíce líbí. Těšíme se na Vás. 

Celodenní workshop - Chování je vnitřní projev psychického stavu člověka, zatímco prožívání je vnitřní tendence. Optimální stav nastává, když vnitřní ladění člověka je shodné s jeho vnějšími projevy a také je v souladu s požadavky okolí. Takový stav je stavem bezkonfliktním. Jestliže však dochází k rozporu mezi tím, co člověk chce, a tím, co může, nastává konfliktní situace – KONFLIKT. Někdo si své zájmy umí obhájit, jiný se podřídí. Jak to máte Vy? Je Vaše chování v souladu s tím, jak to cítíte, nebo máte spíše tendenci skladovat “v sobě“ nepříjemné pocity?

Sebezkušenostní workshop Já a konflikt Vám pomůže najít cestu k přirozené komunikaci, ať se dostanete do jakékoli situace. Podíváme se blíže na chování člověka v konfliktních situacích, na tvořivé řešení problémů, na zvyšování odolnosti vůči zátěži a jak si šetřit svou vitální energii.

TERMÍN: 28. 10. 2017
MÍSTO: Tábor - komorní prostor na Starém městě (přesnou adresu Vám zašleme 14 dní před začátkem workshopu)
ČAS: 10:00 - 17:00 (během polední přestávky si můžete odskočit na oběd) 
CENA: 800 Kč

Akce je akreditovaná pro lékařská i nelekářská povolání. (4 kredity)

VYPSANÉ TERMÍNY