KAMBA v Bechyni!

Zveme vás do Bechyně! Odpoledne složené z přednášek skvělých řečníků na téma „trochu jiné vztahy“, o rodičovství, komunikaci, vztazích nejen k sobě samému.

Vstupenky na Kulturní dům Bechyně
(Vstupenky prodává Kulturní dům Bechyně)

Iveta ClarkeIng. Iveta Clarke

14:00 - 15:00 / Jako Fénix z popela, aneb jak se vyrovnat se životními pády.
Přednáška o lidském studu, zranitelnosti a o strachu ze selhání; o tom, jak nás ovlivňují, jak ohrožují kvalitu našich vztahů a jak omezují náš potenciál žít s odvahou a otevřeným srdcem. Přednáška vychází z mnohaletého výzkumu a práce Dr. Brené Brown o studu, zranitelnosti a odvaze jako aspektech mezilidského propojení.

 

 

PhDr. Václav Mertin

15:00 - 16:00 / Rodina – klíč k poznání dítěte.
Pro rozvoj dítěte představují rodiče zásadní činitele. Klíčová je odpovědnost rodičů. Důležité je uspokojování potřeb dítěte s ohledem na množství společně stráveného času, společné činnosti, emocionální rozvoj. Úskalí na straně dítěte: zdravotní stav, smutek, ztráta smyslu života. Jak se se všemi okolnostmi vypořádat v současné době? Jaká je úloha odborníků?

 

Ing. Pavel Svobodník, MBA

16:20 - 17:30 / Jak najít porozumění na pracovišti a minimalizovat konfliktní situace?
Jistě se dá souhlasit s tím, že mezilidská komunikace je dnes velká neznámá. Je málo času, všichni spěcháme. Rád bych představil princip barevné komunikace, která umí budovat a ovlivňovat to klíčové pro náš život a to jsou vztahy - mezilidské vztahy. 

 

 

 

Přijďte si poslechnout skvělé řečníky a užít si přednáškové odpoledne ještě než vypukne v červnu KAMBA FESTIVAL

 

Vstupenky na Kulturní dům Bechyně
(Vstupenky prodává Kulturní dům Bechyně)