fbpx Mgr. Dana-Sofie Šlancarová | Kamba

Mgr. Dana-Sofie Šlancarová


Mgr. Dana-Sofie Šlancarová
 

PŘEDNÁŠKA | NEDĚLE 10. 6. | 9:30 - 10:30

Cyklická žena®: Návod na ženskou proměnlivost

Tato přednáška je určena všem zvědavým ženám i mužům, kteří chtějí zjistit, proč jsou ženy často tak nevyzpytatelné a proměnlivé. Tato proměnlivost je vlastně ve skutečnosti velmi pravidelná a její délka je cca 28 dní – odpovídá totiž délce ženského menstruačního cyklu. Během tohoto cyklu žena prochází čtyřmi velmi odlišnými fázemi, ve kterých se jí mění množství energie, kterou má k dispozici, způsoby myšlení, pracovní schopnosti, mezilidské a komunikační dovednosti, chutě k jídlu, k potkávání se s lidmi i na sex atd. – to vše ovšem pravidelně a vypočitatelně!

A když ženy i muži poznají jasná pravidla této ženské proměnlivosti, mohou spolu lépe spolupracovat ve všech oblastech i žít jako partneři v harmoničtějších vztazích. Ženy pro změnu objeví nové zdroje své tvořivosti, efektivity i pohody, které mohou mít k dispozici celý měsíc – včetně obávané premenstruační fáze!

Nenechte si také ujít besedu, která bude následovat po přednášce a kde bude prostor na vaše osobní dotazy!

 

BESEDA | NEDĚLE 10. 6. | 13:30 - 14:30

Cyklická žena®: Ptejte se na všechno, co chcete o cykličnosti vědět!

Po přednášce s názvem Cyklická žena®: Návod na ženskou proměnlivost vám budu k dispozici přímo pro vaše otázky týkající se tohoto tématu!

Chcete vědět, jak poznáte svoje fáze? Jak o nich můžete komunikovat se svým okolím, ať už v zaměstnání, nebo doma s partnerem a s dětmi? Jak můžete předat tyto zásadní informace svým dcerám? Jak se můžete zbavit nepříjemných projevů premenstruačního syndromu? Bolestivé nebo nepravidelné menstruace? Únavy ve všech fázích cyklu? Jak znovunalézt duševní i fyzickou pohodu a mít spoustu energie celý měsíc? Jak konečně porozumět své partnerce/svým kolegyním? Jak dokázat naladit ženu na milování každý den v měsíci?

Přijďte se zeptat!

 

Dana-Sofie Šlancarová je zakladatelka projektu Cyklická žena®, přední česká propagátorka tématu ženské cykličnosti a spoluautorka knihy Návod na ženy, kterou napsala se svým mužem Erikem Hutterem.

 

  

Těšíme se na vás!