Story o nás

Co během roku pořádáme:

  • KAMBA FESTIVAL

Každý rok v červnu se můžete těšit na velký festival plný workshopů, divadla, hudby a přednášek. Program, fotografie a video: 
-
KAMBA FESTIVAL 2017
KAMBA FESTIVAL 2018

  • KAMBA STUDENT

Jednodenní mini festival určený pro studenty na téma "Začít u sebe!" momentálně pořádáme v Praze na jaře a v Českých Budějovicích na podzim. Studenty zde čeká koktejl zajímavých osobností a kvalitních workshopů. Program, fotografie a video:
- Praha 2018: KAMBA STUDENT 2018

  • ZACHRAŇ ZÁDA

Pro školy, úřady a zdravotnická zařízení pořádáme jednodenní aktivitu věňující se škole zad. Zaměřujeme se na témata, jak si nezničit záda při polohování s pacientem, anebo při sezení celý den v kanceláři. V roce 2018 se můžeme vidět v Táboře, Havlíčkovém Brodě a v Uherském Brodě. 

NÁŠ PŘÍBĚH?

Vznikli jsme v Táboře v roce 2016 s potřebou nabízet zdravotníkům možnost obnovení síly pro vykonávání své profese. Tak vznikl festival KAMBA, který se poprvé uskutečnil v roce 2017. Po prvním ročníku jsme obdrželi více než 50 pozitivních zpětných zpráv. To nám dodalo energii a ukázalo, že takový formát (kombinace přednášek, workshopů, divadla a hudby) je správná cesta.
Naďa Grosamová na Kamba festivalu 2017
V roce 2018 jsme založili další projekt a to KAMBA STUDENT, který je v lepším termínu pro studenty. První ročník se konal v březnu v Kampusu Hybernská. Jeden den plný workshopů a přednášek na téma “Začít u sebe!” A co do budoucna? Chceme ještě více rozšířit povědomí o myšlence "pečujme o sebe, abychom mohli pečovat i o druhé". Proto jsme se rozhodli věnovat i ostatním profesím a chceme být otevření i pracovníkům v sociálních službách, učitelům a vlastně všem, pro koho jsou naše témata přínosem.
KAMBA Student 2018 v Kampusu Hybernská
Pokud vás baví naše myšlenka a chcete se k nám přidat, budeme moc rádi! Napište nám a určitě se domluvíme. :)

 

 

 

Soubory ke stažení: