fbpx Story o nás | Kamba

Story o nás

Co během roku pořádáme?

  • KAMBA FESTIVAL

Každý rok v červnu se můžete těšit na velký festival plný workshopů, divadla, hudby a přednášek. Program, fotografie a video: 
-
KAMBA FESTIVAL 2017
KAMBA FESTIVAL 2018
-  KAMBA FESTIVAL 2019

  • KAMBA STUDENT

Jednodenní mini festival určený pro studenty na téma "Začít u sebe!" momentálně pořádáme v Praze na jaře a v Českých Budějovicích na podzim. Studenty zde čeká koktejl zajímavých osobností a kvalitních workshopů. Program, fotografie a video:
- Praha 2018: KAMBA STUDENT 2018
- České Budějovice 2018: KAMBA STUDENT 2018
- České Budějovice 2019: KAMBA STUDENT 2019

 

 

 

  • PROJEKT "ZACHRAŇ!"

Pro školy, úřady a zdravotnická zařízení pořádáme jednodenní aktivitu věňující se různým tématům. Nyní se zaměřujeme na oblasti Zachraň záda! a Zachraň hlavu!. V obou projektech jsou profesionální lektoři, kteří učí, jak si nezničit záda při polohování pacienta, při sezení celý den v kanceláři a v druhém případě, jak se zbavit stresu a "chránit svou hlavu". Pokud máte o intenzivní jednodenní aktivitu zájem napište koordinátorce projektu Ing. Terezii Vondráčkové, Ph.D - vondrackova@kamba.eu
 

Náš příběh?

Vznikli jsme v Táboře v roce 2016 s potřebou nabízet zdravotníkům možnost obnovení síly pro vykonávání své profese. Tak vznikl festival KAMBA, který se poprvé uskutečnil v roce 2017. Po prvním ročníku jsme obdrželi více než 50 pozitivních zpětných zpráv. To nám dodalo energii a ukázalo, že takový formát (kombinace přednášek, workshopů, divadla a hudby) je správná cesta.
Naďa Grosamová na Kamba festivalu 2017
V roce 2018 jsme založili další projekt a to KAMBA STUDENT, který se koná v termínu určeném pro studenty. První ročník se konal v březnu v Kampusu Hybernská. Jeden den plný workshopů a přednášek na téma “Začít u sebe!” A co do budoucna? Chceme ještě více rozšířit povědomí o myšlence "pečujme o sebe, abychom mohli pečovat i o druhé". Proto jsme se rozhodli věnovat i ostatním profesím a chceme být otevření i pracovníkům v sociálních službách, učitelům a vlastně všem, pro koho jsou naše témata přínosem.
KAMBA Student 2018 v Kampusu Hybernská
Pokud vás baví naše myšlenka a chcete se k nám přidat, budeme moc rádi! Napište nám a určitě se domluvíme. :)

 

 

 

Soubory ke stažení: